Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης

Η Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης αποτελείται από:

1. Μαρκουλάκη Αικατερίνη, Αντιδήμαρχος, ως Πρόεδρος

2. Εθνική Συνομοσπονδία Ατόμων με Αναπηρία: Τακτικό μέλος κ. Πανανός Αριστείδης με αναπληρωτή τον κ. Λυμβαίο Ιωάννη

3. Σύλλογος Προσαρμοσμένης Άσκησης και Αναψυχής- Κινητικό Εργαστήρι: Τακτικό μέλος κα Δημάκη Δήμητρα με αναπληρώτρια την κα    Καρκαλέτση Φεβρωνία

4. Κινηματογραφική Λέσχη Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κα Χίνη Γιάννα με αναπληρωτή τον κ. Γρηγοριάδη Σταύρο

5. Σκακιστικός Όμιλος Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ.Φέστας Παναγιώτης με αναπληρωτή τον κ. Φέστα Γεώργιο

6. Ένωση Συλλόγων Γονέων και Κηδεμόνων Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ. Τασούλας Μιχάλης με αναπληρώτρια την κα Βοσινάκη Ευαγγελία 

7. Σύλλογος Κρητών Ηλιούπολης «Η Κρήτη»: Τακτικό μέλος κα Σαββοϊδάκη Καλλιόπη με αναπληρωτή τον κ. Γλυνιαδάκη Εμμανουήλ

8. Ελληνική Εταιρεία Σκλήρυνσης κατά Πλάκα: Τακτικό μέλος κα Μακρυκώστα – Μαρή Ευαγγελία με αναπληρώτρια την κα Μοναστηριώτη Κων/να

9. Ελληνικός Ορειβατικός Σύλλογος Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ. Ρωμανάς Σωτήρης με αναπληρωτή τον κ. Βούρλια Γεώργιο 

10. Κίνηση Πολιτών Ηλιούπολης  (ΚΙΠΗ): Τακτικό μέλος κα Δημητρίου Ευαγγελία με αναπληρώτρια την κα Ύδρα Πάρντος

11. Εθελοντική  Υπηρεσία Δασοπροστασίας και Πυρόσβεσης: Τακτικό μέλος κ. Αναγνώστου Γιάννης με αναπληρωτή τον κ. Κονδύλη - Ρώτα Αλέξανδρο

12. Γυμναστικός Σύλλογος Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ.Τρομπέτας Ανδρέας με αναπληρωτή τον κ. Βαρδουλάκη Χαράλαμπο.

13. Σύλλογος Μεσσηνίων Ηλιούπολης «ο Αριστομένης»: Τακτικό μέλος κ.Τσούτσουρας Νικόλαος  με αναπληρωτή τον κ. Κακριδώνη Παναγιώτη

14. Σύλλογος Νέων Επιστημόνων Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ. Κοντονίκας Κων/νος με αναπληρωτή τον κ. Φραγκιουδάκη Αριστείδη

15. Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός Περιφερειακή Επιτροπή Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κα Συνοδινού Γεωργία με αναπληρώτρια την κα Παπαδοπούλου Ευαγγελία

16. Σύλλογος Ηπειρωτών Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κα Αναστασίου Έφη με αναπληρωτή τον κ. Χατζηγιάννη Γεώργιο

17. Φιλανθρωπική Ένωση Αγ. Ταβιθά: Τακτικό μέλος πατέρας Διονύσιος Χαμαράκης με αναπληρώτρια την κα Μαραγκάκη Ρένα

18. Σύλλογος Αρκάδων Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ. Αντζινάς Νικόλαος με αναπληρωτή τον κ Παναγιωτόπουλο Παναγιώτη

19. Σώμα Ελληνίδων Οδηγών: Τακτικό μέλος κα Κατσούρη Αικατερίνη με αναπληρώτρια την κα Αντζιά Χριστίνα

20. Σύλλογος Μικρασιατών & Κωνσταντινουπολιτών  Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κα Νήρου Ελένη με αναπληρώτρια την κα Δελβέρογλου Μαρία

21. Σύλλογος Κερκυραίων Ηλιούπολης « Οι Φαίακες»: Τακτικό μέλος κα Αγάθου Βάντα με αναπληρωτή τον κ Ζώταλη Δημήτρη

22. Εξωραϊστικός, Ψυχαγωγικός και Πολιτιστικός Σύλλογος Τυπογραφικών «Η Αλληλεγγύη»: Τακτικό μέλος κα Στερεοπούλου Ζαχαρούλα με αναπληρώτρια την κα Νικολετοπούλου Ευγενία 

23. Ροταριανός Όμιλος Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ. Γαρδούνης Αναστάσιος με αναπληρωτή τον κ Πλοιαρχόπουλο Μιχάλη

24. Σύλλογος Λευκαδίων Ηλιούπολης « Η Φανερωμένη»: Τακτικό μέλος κα Λάζαρη Βαμβακούση Διονυσία με αναπληρωτή τον κ. Γεωργάκη Απόστολο

25. Σωματείο Κυριών «Η Πρόοδος»: Τακτικό μέλος κα Μουχασίρη Χάιδω με αναπληρώτρια την κα Κατσαρού Νικολέτα

26. Σύνδεσμος Αποστράτων Σωμάτων Ασφαλείας Ηλιούπολης: Τακτικό μέλος κ. Καραχάλιος Πραξιτέλης με αναπληρωτή τον Κατσαρίδη Σωτήρη.

 

Τακτικά Μέλη

1. Πλατύραχου Ελένη,  Λασκαράτου 26 (Ενορία Αγίων Αναργύρων)

2. Φίλων Μαρία,  Ηρ. Πολυτεχνείου 36 (Ενορία Αγίας Παρασκευής)

3. Δημητροπούλου Γιαννούλα, Πάτμου 72-74 (Ενορία Αγίας Μαύρας)

4. Σιαππίκας Ιωάννης, Δημοκρατίας 84 (Ενορία Αγίας Μαρίνας)

5. Βλαβιανού Θηρεσία, Ζηρίας 8 (Ενορία Κοίμησης Θεοτόκου)

6. Μπαμιεδάκης Κων/νος, Θάσου 10 (Ενορία Αγίου Κων/νου) 

7. Κανάκης Βασίλειος, Ιωαννίνων1 (Ενορία Κοίμησης Θεοτόκου) 

8. Μήτσουρας Βασίλειος, Τριζωνίων 23 (Ενορία Αγίου Κων/νου)

 

Αναπληρωματικά Μέλη

1. Αγιαννοπούλου Δανάη, Πατρών 3 (Ενορία Αγίων Αναργύρων)

2. Λάγιου Άρτεμις, Νικομάχου 53 (Ενορία Αγίας Παρασκευής)

3. Βασιλάκης  Δημήτριος Λυσικράτους 37 (Ενορία Αγίας Μαύρας)

4. Φραγκουλίδου Παναγιώτα, Δρίσκου 2 (Ενορία Αγίας Μαρίνας)

5. Παρίση Νικολλέτα, Βάκχου 7 (Ενορία Κοίμησης Θεοτόκου)

6. Αργυρός Νικόλαος, Φρατζή 12-14 (Ενορία Αγίου Κων/νου)

7. Κάκαρη Άννα, Βάκχου 16β (Ενορία Κοίμησης Θεοτόκου) 

8. Δεληγιαννίδης Κωνσταντίνος (Ενορία Αγίου Κων/νου)

 

Εκπρόσωποι δημοτικών παρατάξεων

1. Καλαντίδης Δημήτριος ως αναπληρωτής του κ. Κοκοτίνη Χρήστου (ΗΛΙΟΥ-ΠΟΛΙΣ)

2. Κρέσπης Κωνσταντίνος ως αναπληρωτής του κ. Αναγνώστου Ιωάννη (ΝΕΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ)

3. Μαρίνος Σπυρίδων ως αναπληρωτής του κ.Ευσταθίου Αναστασίου (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ)

4. Ραγκούση Αικατερίνη ως αναπληρώτρια του κ. Πανταζόπουλου Δημητρίου (ΕΝΩΤΙΚΟ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ)

5. Μίαρης Θρασύβουλος ως αναπληρωτής της κ. Πίκουλα Αργυρώς (ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ)