ΟΜΙΛΙΑ-ΔΡΑΣΗ ”ΜΗΝ ΚΛΙΚΑΡΕΙΣ ΕΝ ΛΕΥΚΩ” ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ
![](https://ilioupoli.gr/wp-content/uploads/2022/03/kep-ygeias-logo1.jpg)
Το ΚΕΠ Υγείας του Δήμου Ηλιούπολης σε συνεργασία με το Κεντρικό ΚΕΠ Υγείας Αμαρουσίου διοργανώνει ομιλία για την τρίτη ηλικία με θέμα : «Μην κλικάρεις εν λευκώ» και αφορά το ωφέλιμο διαδίκτυο που πραγματικά προσφέρει χρήσιμες πληροφορίες και συμβουλές στο χρήστη. Για να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα πατήστε εδώ.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
![](https://ilioupoli.gr/wp-content/uploads/2022/03/ilioupoli_article-1-1024x576.jpeg)
Σε συνέχεια της από 9-10-2017 ανακοίνωσης για την διεξαγωγή μαθημάτων ξένων γλωσσών σε ενήλικες γνωρίζουμε στους ενδιαφερόμενους το αναλυτικό πρόγραμμα, όπως αυτό διαμορφώθηκε με τους εθελοντές καθηγητές: Για να δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα πατήστε εδώ.