Η Πρεσβεία της Ιαπωνίας οργανώνει για έκτη συνεχή χρονιά Επίδειξη Ιαπωνικών Πολεμικών Τεχνών, που φέτος θα φιλοξενηθεί στο Α’ Κλειστό Γυμναστήριο του Δήμου Hλιούπολης.
Για να δείτε αναλυτικά την πρόσκληση πατήστε εδώ.
Η Πρεσβεία της Ιαπωνίας οργανώνει για έκτη συνεχή χρονιά Επίδειξη Ιαπωνικών Πολεμικών Τεχνών, που φέτος θα φιλοξενηθεί στο Α’ Κλειστό Γυμναστήριο του Δήμου Hλιούπολης.
Για να δείτε αναλυτικά την πρόσκληση πατήστε εδώ.
Ενημερώνουμε τους Δημότες και Κατοίκους της Ηλιούπολης ότι από την Δευτέρα 1η Ιουλίου 2024 και για όλη την θερινή περίοδο, δεν θα διεξάγονται τα δρομολόγια της Φοιτητικής λεωφορειακής γραμμής. Το Σεπτέμβριο θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση για την επαναλειτουργία της Φοιτητικής λεωφορειακής γραμμής.