Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε οτι λόγω των καιρικών συνθηκών η αυριανή καλοκαιρινή μας γιορτή αναβάλλεται και μετατίθεται για την Πέμπτη 28 Ιουνίου και ώρα 19:30.
Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε οτι λόγω των καιρικών συνθηκών η αυριανή καλοκαιρινή μας γιορτή αναβάλλεται και μετατίθεται για την Πέμπτη 28 Ιουνίου και ώρα 19:30.
Ενημερώνουμε τους Δημότες και Κατοίκους της Ηλιούπολης ότι από την Δευτέρα 1η Ιουλίου 2024 και για όλη την θερινή περίοδο, δεν θα διεξάγονται τα δρομολόγια της Φοιτητικής λεωφορειακής γραμμής. Το Σεπτέμβριο θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση για την επαναλειτουργία της Φοιτητικής λεωφορειακής γραμμής.