ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΣ
![](https://ilioupoli.gr/wp-content/uploads/2022/03/ilioupoli_article-2-300x169-1.jpeg)
Συγχαρητήρια στους μαθητές του Κοινωνικού Φροντιστηρίου του Δήμου για την επιτυχία τους στην Τριτοβάθμια εκπαίδευση. Δώσατε την πρώτη μεγάλη μάχη της ζωής και την κερδίσατε, μπράβο σας. Αυτή η νίκη σας δίνει δύναμη και κουράγιο να πορευθείτε στους δρόμους της γνώσης και της κοινωνικής καταξίωσης. Ένα μεγάλο μπράβο στους εκπαιδευτικούς του Κοινωνικού Φροντιστηρίου που για […]