ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ
![](https://ilioupoli.gr/wp-content/uploads/2022/03/PerifEpixProgram_ESPA_E_E.jpg)
Η Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Ηλιούπολης εκφράζει τις θερμότερες ευχαριστίες στον Γυμναστικό Σύλλογο Ηλιούπολης, ο οποίος με τον υπ’ αρ. πρωτ 130/11-10-2019 έγγραφό του, με θέμα «Κοινωνική – Αθλητική Προσφορά 2019-2020» προσέφερε την κάλυψη της συνδρομής για την τρέχουσα αγωνιστική περιόδου σε 26 παιδιά μέχρι 13 ετών. Στο πλαίσιο της πράξης «Δομές Παροχής Βασικών Αγαθών: […]