ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ 2019-2020
![](https://ilioupoli.gr/wp-content/uploads/2022/03/ilioupoli_article-2-300x169-1.jpeg)
Επίσημη έναρξη Χριστουγεννιάτικων Γιορτών 2019. Ευχάριστες στιγμές στην εκδήλωση φωταγώγησης του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου στην Ηλιούπολη με τις ευχές του δημάρχου Γιώργου Χατζηδάκη. Για πρώτη φορά μετά από χρόνια, η φωτισμένη και στολισμένη κεντρική πλατεία γέμισε από κόσμο, μουσικές και χαρούμενες φωνές, αισιόδοξο σημάδι μιας νέας δημιουργικής εποχής για την πόλη μας. https://el-gr.facebook.com/dimos.ilioupolis