Σας προσκαλούμε σε έκτακτη συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής, που θα πραγματοποιηθεί στις 14 Σεπτεμβρίου 2023, ημέρα Πέμπτη και ώρα 12:30 μ.μ., με την δια περιφοράς διαδικασία, σύμφωνα με τo άρθρο 75 του Ν. 3852/2010 όπως αντικαταστάθηκε με το άρθρο 77 του Ν.4555/18 και το άρθρο 48 του Ν.4940/2022, με θέμα:
1. Έγκριση ή μη του Πρακτικού Επιτροπής Διενέργειας και Αξιολόγησης για την διεξαγωγή της διαδικασίας διαπραγμάτευσης χωρίς προηγούμενη δημοσίευση για την «Προμήθεια τροφίμων (ειδών κρεοπωλείου) – για την κάλυψη των αναγκών του Ν.Π.Δ.Δ. Κ.Α.Φ.Α.Δ.ΗΛ. «ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΝΤΑΡΗΣ», (Α.Μ.: ΠΡΟΜ.: 13/2023).
(Οι συμμετέχοντες στη συνεδρίαση της Οικονομικής Επιτροπής αποστέλλουν τις ψήφους τους και εφόσον επιθυμούν σύντομη ερμηνεία της ψήφου, την Πέμπτη 14-9-2023 και ώρα από 12:30 μ.μ. μέχρι 13:30 μ.μ., στην ηλεκτρονική διεύθυνση m.souras@ilioupoli.gr . (Στην περίπτωση μη απάντησης, τα μέλη θεωρούνται απόντα.)
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΒΟΥΝ ΓΝΩΣΗ
ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΣΤΟΥΝ:
1. Αντιδημάρχους
2. Γενικό Γραμματέα του Δήμου
3. Πρ/νους Δ/νσεων του Δήμου
4. Δικηγόρους του Δήμου
5. Πρόεδρο Σωματείου Εργαζομένων
Ο Πρόεδρος
της Οικονομικής Επιτροπής
Ιωάννης Αντζινάς