Ολοκληρώθηκε η Τελετή Αγιασμού των Υδάτων με μεγάλη επιτυχία!
![](https://ilioupoli.gr/wp-content/uploads/2024/01/495-DSC_0958-1024x681.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία ολοκληρώθηκε στις 6 Ιανουαρίου 2024 η γιορτή του Αγιασμού των Υδάτων στο κατάμεστο Δημοτικό Κολυμβητήριο Ηλιούπολης. Αμέσως μετά την τελετή του Αγιασμού των Υδάτων, πλήθος νεαρών κολυμβητών βούτηξαν για τον τίμιο σταυρό, τον οποίο έπιασε τελικά ο Δημήτρης Ζάχος, 13 ετών, διακεκριμένος Αθλητής του Γυμναστικού Συλλόγου Ηλιούπολης(ΓΣΗ), ο οποίος έχει πετύχει μέχρι […]