Ενημερώνουμε τους Δημότες και Κατοίκους ότι αύριο Τετάρτη 17 Απριλίου 2024 λόγω της συμμετοχής της ΠΟΕ-ΟΤΑ στην Πανελλαδική Απεργία που έχει προκηρύξει η Γ.Σ.Ε.Ε. δεν θα λειτουργήσει η Δημοτική Συγκοινωνία και η Φοιτητική Λεωφορειακή γραμμή του
Πανεπιστημίου. Θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση σχετικά με την επαναλειτουργία της Δημοτικής Συγκοινωνίας και της Φοιτητικής Λεωφορειακής Γραμμής. Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.