Συγκεκριμένα η ηλεκτρονική κλήρωση αφορά την επιλογή τριών υπαλλήλων μετά των αναπληρωματικών τους ως τακτικών και αναπληρωματικών μελών, για την συγκρότηση Επιτροπής διαγωνισμού έργου
με τίτλο : « Συντήρηση και επισκευή Σχολικών κτιρίων έτους 2019 » , προϋπολογισμού 214.257,63 € κατηγορίας Οικοδομικών με κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής.
Στην κλήρωση ανάδειξης των μελών της επιτροπής μετέχουν όλα τα μέλη που είναι καταχωρημένα στο Ηλεκτρονικό Μητρώο ( Μη.Μ.Ε.Δ.) και συγκεντρώνουν τις νόμιμες προϋποθέσεις.
Η ηλεκτρονική κλήρωση θα διεξαχθεί την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 11:30 μέσω της ιστοσελίδας (www.mimed.gr).