Ικανοποιείται ένα πάγιο αίτημα των φιλόζωων περιπατητών του βουνού μας με την τοποθέτηση δεξαμενών (ποτίστρες) σε συγκεκριμένα σημεία της διαδρομής περιπάτου.
Παρακαλούμε για τη φροντίδα και την προστασία τους.
Ικανοποιείται ένα πάγιο αίτημα των φιλόζωων περιπατητών του βουνού μας με την τοποθέτηση δεξαμενών (ποτίστρες) σε συγκεκριμένα σημεία της διαδρομής περιπάτου.
Παρακαλούμε για τη φροντίδα και την προστασία τους.
Ενημερώνουμε τους Δημότες και Κατοίκους της Ηλιούπολης ότι από την Δευτέρα 1η Ιουλίου 2024 και για όλη την θερινή περίοδο, δεν θα διεξάγονται τα δρομολόγια της Φοιτητικής λεωφορειακής γραμμής. Το Σεπτέμβριο θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση για την επαναλειτουργία της Φοιτητικής λεωφορειακής γραμμής.