Συναυλία για τη στήριξη των πλημμυροπαθών της Θεσσαλίας διοργανώνουν την Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2023 στις 7:00 μ.μ. η 10/10 Productions και η Επιτροπή Σωτηρίας, με την υποστήριξη του Δήμου Ηλιούπολης, στο Δημοτικό Θέατρο Ηλιούπολης «Δημ. Κιντής» (Γαρδίκη & Σμόλικα) .
Τα συγκροτήματα που συμμετέχουν αφιλοκερδώς είναι: Κροταλίας, Void Droid, Khirki και Passengers in Panic.
Η είσοδος είναι ελεύθερη.
Ωστόσο, θα υπάρχει κουτί οικονομικής ενίσχυσης και το χρηματικό ποσό που θα συγκεντρωθεί θα προσφερθεί στις κοινωνικές κουζίνες που σιτίζουν την περιοχή της Θεσσαλίας.