Στο πλαίσιο της «ευρωπαϊκής Εβδομάδας Κινητικότητας» με θέμα «ΤΕΤΡΑΠΟΔΕΣ ΒΟΛΤΕΣ» στο Πάρκο Ναυαρίνου, η προγραμματισμένη εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την ΤΡΙΤΗ 21/9 στις 19:00, λόγω απρόβλεπτου κωλύματος συντελεστή της.
Ελάτε όλοι, μαζί με τα ζωάκια σας στο πάρκο Ναυαρίνου.
Θα παραβρίσκεται διάσημος εκπαιδευτής, κτηνίατροι και η Ζωοφιλική Ένωση Ηλιούπολης, για μια ενδιαφέρουσα ενημέρωση και μετά θα ακολουθήσει μια ασφαλής βόλτα έως την πλατεία Φλέμινγκ.
Εκεί θα μας περιμένει το bazaar της Ζωοφιλικής Ένωσης Ηλιούπολης, πολλές εκπλήξεις και δώρα για τους φιλόζωους και τα ζωάκια τους.