Τα μικρόφωνα είναι ήδη σε λειτουργία στο «Lime Radio», το Διαδικτυακό Ραδιόφωνο του Δήμου Ηλιούπολης, μετά την άρση των μέτρων κατά του COVID-19.
Μετά από μια μεγάλη αναγκαστική απουσία, επέστρεψε στην καθημερινότητά μας και μας συντροφεύει με μουσική και πλούσιο πρόγραμμα ψυχαγωγίας, με δόσεις ενημέρωσης, θεματικές εκπομπές και πάντα με φρέσκια διάθεση και ανανεωμένο πρόγραμμα.
Συντονιστείτε και απολαύστε!