Ο Δήμος Ηλιούπολης, κάτω από τα ισχύοντα μέτρα προφύλαξης, επέλεξε να γιορτάσει και φέτος τις Απόκριες, όχι στους δρόμους αλλά στην ασφάλεια του σπιτιού μας, προσφέροντας δωρεάν ευχάριστες στιγμές ψυχαγωγίας με την χρήση της σύγχρονη ψηφιακής τεχνολογίας μέσω διαδικτύου και με κεντρικό σύνθημα: ΑΠΟΚΡΙΕΣ «ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΣΑ» 2021
Ευχαριστούμε όλους χορηγούς που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα μας και που υποστηρίζουν με διαφορετικό τρόπο ο καθένας το ξεχωριστό φετινό καρναβάλι.