ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
![](https://ilioupoli.gr/wp-content/uploads/2022/03/dimos_kathariotita.jpg)
Πλήρη παρουσίαση – ενημέρωση για το μηχανισμό και την κατάσταση της καθαριότητας, έκανε στο τελευταίο Δημοτικό Συμβούλιο ο αρμόδιος Αντιδήμαρχος κ. Χρήστος Καλαρρύτης. Ο κ. Καλαρρύτης τόνισε ότι η Υπηρεσία Καθαριότητας με το μισό ακριβώς εργατικό προσωπικό από ότι υπήρχε το 2010 κατορθώνει και αδειάζει κάθε μέρα 3.700 κάδους, συν 62 υπόγειους συν 4 ρομποτικούς ενώ […]