TΡΙΑ ΕΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΑΣ
![](https://ilioupoli.gr/wp-content/uploads/2022/03/Espa_DH-3.jpg)
Αγαπητοί συνδημότες, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το Κοινωνικό Φαρμακείο του Δήμου μας έχει συμπληρώσει πλέον τρία χρόνια αδιάκοπης λειτουργίας. Η λειτουργία της εν λόγω Δομής υποστηρίζεται από την Ευρωπαϊκή Ένωση και συγκεκριμένα από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ) μέσω της συγχρηματοδοτούμενης πράξης: «Δομές Παροχής Βασικών Αγαθών Κοινωνικό Παντοπωλείο και Κοινωνικό Φαρμακείο Δ. Ηλιούπολης […]