Η Κοινωνική Υπηρεσία του Δήμου Ηλιούπολης στο πλαίσιο της έγκαιρης διάγνωσης αλλά και πρόληψης, ξεκινά συνεργασία με τον χειρουργό – ογκολόγο Δρ. ΚΕΛΕΣΗ ΝΙΚΟΛΑΟ με σκοπό την ενημέρωση αλλά και την εξέταση του γυναικείου πληθυσμού της πόλης μας.
Η εξέταση θα πραγματοποιείται κάθε Δευτέρα και Τετάρτη 18.00-20.00 σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο εντός του δημαρχείου Ηλιούπολης. Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες να φέρουν μαζί τους και προηγούμενες πρόσφατες εξετάσεις (μαστογραφίες-υπέρηχους) εάν υπάρχουν.
Πληροφορίες και κλείσιμο ραντεβού στα τηλέφωνα
![📞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta6/1.5/16/1f4de.png)
12 Νοεμβρίου 2022
Η Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Αλληλεγγύης
Χριστίνα Σερέτη