Περιηγηθείτε στην ιστοσελίδα του Δήμου Ηλιούπολης για να ενημερωθείτε για τις υπηρεσίες μας, να υποβάλλετε την αίτηση σας για τα ψηφιακά πιστοποιητικά, να δηλώσετε μια βλάβη κ.α.
Ενημερώνουμε τους δημότες και κατοίκους Hλιούπολης ότι από τη Δευτέρα 22 Ιουλίου 2024 διακόπτεται η λειτουργία της Δημοτικής Συγκοινωνίας των γραμμών 2 και 3.
Η Δημοτική Συγκοινωνία θα λειτουργήσει εκ νέου τον Σεπτέμβριο και θα πραγματοποιηθεί νεότερη ανακοίνωση για την ακριβή ημέρα επαναλειτουργίας.
Άλλη μία ταινία Παιδικού Κινηματογράφου σε μία διαφορετική πλατεία της πόλης μας Ο Δήμος Ηλιούπολης ολοκληρώνει τις προβολές του Παιδικού Κινηματογράφου στις πλατείες της
Ο Δήμαρχος Ηλιούπολης καλεί σε Δημόσια Διαβούλευση όλους τους δημότες και κατοίκους Ηλιούπολης για να καταθέσουν τις παρατηρήσεις και τις προτάσεις τους για το Νέο Κανονισμό
ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ Η ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ενημερώνουμε τους Δημότες και κατοίκους Ηλιούπολης ότι έχει αποκατασταθεί η διαύγεια της μεγάλης κολυμβητικής δεξαμενής
Σας ενημερώνουμε ότι τα Κ.Ε.Π. του Δήμου Ηλιούπολης θα λειτουργούν κανονικά για όλο τον Αύγουστο πλην του Σαββάτου που θα είναι κλειστά. Η εξυπηρέτηση των
Σας ενημερώνουμε ότι το κολυμβητήριο Ηλιούπολης θα παραμείνει προσωρινά κλειστό από τη Δευτέρα 22 Ιουλίου 2024. Η προσωρινή αυτή διακοπή λειτουργίας είναι απαραίτητη για την
Ενημερώνουμε τους Δημότες και κατοίκους Ηλιούπολης ότι ο Δήμος Ηλιούπολης έχει λάβει ενόψει του πρόσφατος κύματος καύσωνα που πλήττει τη χώρα μια σειρά από έκτακτα
Ενημερώνουμε τους δημότες και κατοίκους Hλιούπολης ότι από τη Δευτέρα 22 Ιουλίου 2024 διακόπτεται η λειτουργία της Δημοτικής Συγκοινωνίας των γραμμών 2 και 3. Η
Ενημερώνουμε τους γονείς των βρεφών-προνηπίων του Δήμου Ηλιούπολης ότι σύμφωνα με την με αρ. πρωτ. 14798/24-05-2024 ανακοίνωση εγγραφής τους στα Παραρτήματα Αγωγής για το σχολ.
Κυριακή 23 Ιουνίου 2024 και ώρα 07:00 μ.μ, στον Ιερό Ναό Αγίας Παρασκευής στην Πλατεία Λευκαδιών στην Κ. Ηλιούπολη.
Ο εθελοντισμός είναι στο DNA μας. Σχεδιάζουμε και υλοποιούμε πληθώρα δράσεων που ενισχύουν την εθελοντική συμμετοχή όλων μας στη βελτίωση της καθημερινότητας μας και της πόλης.
Σας προσκαλούμε να γίνετε και εσείς εθελοντής και να λάβετε μέρος στις προγραμματισμένες δράσεις.
Ενωμένοι για το καλό της πόλης μας!
ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | COPYRIGHT 2024